Działalność i cele statutowe

Fundacja na rzecz rozwoju Politechniki Poznańskiej została powołana w 2000 roku przez wiodące poznańskie przedsiębiorstwa. Od tej chwili Fundacja nieprzerwanie prowadzi działalność nakierowaną na realizację swoich celów statutowych, którymi są:

1
Upowszechnianie w kraju i za granicą działalności naukowo-badawczej i dydaktycznej Politechniki Poznańskiej.
3
Pomoc finansowa i organizacyjna w działaniach inwestycyjnych Politechniki Poznańskiej.
2
Wspieranie finansowe i organizacyjne Politechniki Poznańskiej.
4
Prowadzenie działań w obszarze kształcenia ustawicznego przybliżającego społeczeństwu najnowsze osiągnięcia naukowo-techniczne i technologiczne oraz organizacyjne.
5
Prowadzenie akcji informacyjnej o celach Fundacji.

Dla realizacji powyższych celów Fundacja współpracuje z zainteresowanymi firmami i organizacjami oraz jest partnerem w projektach instytucji samorządowych. W ramach kształcenia ustawicznego Fundacja prowadzi kursy oraz szkolenia specjalistyczne. Fundacja jest także organizatorem i współorganizatorem konferencji o charakterze naukowym i naukowo-biznesowym.

Fundacja nie działa w celu osiągnięcia zysku, osiągany dochód przeznacza na realizację celów statutowych.

Information

All images are for demonstration purpose only. You will get the demo images with the QuickStart pack.

Also, all the demo images are collected from Unsplash. If you want to use those, you may need to provide necessary credits. Please visit Unsplash for details.

Istnieje równeż możliwość
dokonania opłaty za pomącą szybkich płatności: